KEVINS – SESIJU STILISTS

Kevins Mērfijs izpelnījies savu nozares ikonas slavu kā izcils modes demonstrāciju, modes žurnālu un filmu frizūru meistars, turklāt arī ieguvis savu nišu nozarē kā “ikoniskās pludmales frizūras” radītājs.

 Viņa darbi rotājuši visu lielāko globāla mēroga žurnālu – Vogue, Harper’s Bazaar, Mademoiselle, Vanity Fair, Marie Claire, Elle, InStyle un GQ – vākus un pirmās lappuses. Piedaloties fotosesijās un modes skatēs, modelēm vienas dienas laikā jāveic vairākas frizūru un grima nomaiņas. Kevins ievēroja, ka, stundām aizritot, modeļu mati kļūst smagi, blāvi un nedzīvi, taču tirgū nebija piemērotu veidošanas produktu, kas atbilstu profesionāla stilista prasībām... Tāpēc viņš izstrādāja pats savu produktu sēriju, vadoties pēc savām stilista vajadzībām – gaisīgus, viegli lietojamus, rezultatīvus, spēcīgus un noturīgus produktus, turklāt arī nekaitīgus videi.

KEVIN.MURPHY produkti, ko tagad pārdod jau 52 valstīs visā pasaulē, ieguvuši labu slavu ar augstu kvalitāti un izciliem rezultātiem. Tie ir radīti, iedvesmojoties no ādas kopšanas produktiem, un tos vienlīdz iecienījuši stilisti un to klienti – gan filmēšanas laukumā, gan salonā.

 

IEDARBĪGI PRODUKTI

KEVIN.MURPHY jaunā laikmeta tehnoloģiju produkti, kas radīti uz tādas pašas filosofijas pamata kā ādas kopšanas līdzekļi, ir izstrādāti viegli un gaisīgi, tomēr vienlaikus nodrošina pamanāmu rezultātu, stingrību un matu sakārtojuma noturīgumu.

No mežrozīšu augļu, salmeņu, orhideju ziedu un Austrālijas tropisko mežu kakadu plūmju ekstraktiem iegūtie spēcīgie antioksidanti palīdz mazināt kaitējumu matiem, ko nodara tādi postoši ārējie faktori kā skarbi klimata apstākļi un vides piesārņojums.

Lai nodrošinātu KEVIN.MURPHY produktu sērijas visaugstāko kvalitāti, KEVIN.MURPHY speciālisti produktu sastāvdaļas meklē dažādās pasaules malās, uzņēmumus, kuros tiek izmantota mikrokultivācija, organiskas audzēšanas metodes vai ekoloģiski pamatotas novākšanas metodes.

 

Vitamīni un aminoskābes ārstē matu ārējo virsmu, padarot tos biezākus un mazinot galu šķelšanosNo mango sviesta un murumuru sviesta iegūtie mitrinātāji nogludina kutikulu un padara matus mīkstākus. Peru koka miza, baobaba un bambusa ekstrakti piesātina matus ar mitrumu, nepadarot tos smagus.

Dabīgi. Nesatur sulfātus. Nesatur parabēnus.
Nav testēti uz dzīvniekiem.