Политика доставки

Piegāde tiek nodrošināta uz visām pasaules valstīm, bet ir daži izņēmumi. Kevin.Murphy produktus iespējams pasūtīt un iegādāties tikai Latvijas robežās. Label.m brenda produktus iespējams pasūtīt un iegādāties tikai Baltijas valstu robežās.

Piegādes termiņš

Pasūtījumi tiek apstrādāti uzreiz pēc pasūtījuma saņemšanas, un tālāk nodoti izvēlētās piegādes veida pakalpojuma sniedzējam. Piegādes termiņu nosaka pakalpojuma veicējs (piemēram, Omniva vai Latvijas Pasts). Latvijas teritorijā tās var būt 1-5 darba dienas. Ārpus Latvijas teritorijas piegāde var aizņemt 2-4 nedēļas.

Saņemšana uz vietas

Bez papildus samaksas pasūtījumus iespējams saņemt uz vietas Ģertrūdes ielā 45-11, iepriekš zvanot uz studijas tel. nr. +371 25655441, lai noskaidrotu, vai tajā brīdī kāds Jūs varēs apkalpot (mums ir nenoteikts darba laiks). Lai apkalpotu Jūs pēc iespējas ātrāk, lūdzam laicīgi sagatavot pasūtījuma numuru un apstiprinājumu.

Piegādes maksa

Piegādes izmaksas tiek aprēķinātas automātiski pēc sūtījuma svara vai lieluma, un tās uzrādās veicot apmaksas procesu.

Pasūtījumiem Latvijas robežās ar kopējo summu virs 50 EUR automātiski tiek piemērota bezmaksas piegāde. Ja sadaļas "Grozs" apakšsadaļā "Pievienot norādes" netiek norādīts vēlamais saņemšanas veids, sūtījums tiks piegādāts mūsu izvēlētā veidā, izmantojot Jūsu norādīto piegādes informāciju.